Lp. |
Nazwisko i imię |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Miejsce |
1. |
BELECKI MARIUSZ |
poniedziałek |
11-12 |
sala 10 warsztaty |
2. |
BIAŁOSZEWSKA TERESA |
środa |
15.10 - 15.55 |
s. 229 |
3. |
BIEŃKOWSKA MONIKA |
środa |
10.30 - 11.30 |
gabinet 122 |
4. |
BURY MATEUSZ |
poniedziałek |
14.15-15.00 |
pokój naucz. |
5. |
CHOJNACKI ZYGMUNT |
wtorek |
10.25-11.25 |
gabinet 110 |
6. |
CHYCZEWSKI JACEK |
poniedziałek |
13.00-14.00 |
warsztaty pokój naucz. |
7. |
CYBULA LUCYNA |
poniedziałek |
10.15-11.15 |
pokój naucz. |
8. |
CYPERSKI MARIUSZ |
poniedziałek |
13.10-14.10 |
pokój naucz. warsztaty |
9. |
DAWIDOWICZ JAROSŁAW |
poniedziałek |
12.15-13.15 |
gabinet 111 |
10. |
DRACH PAWEŁ |
wtorek |
8.30-9.30 |
s. 226 |
11. |
GARŁOWSKA SYLWIA |
poniedziałek |
10.15-11.15 |
pokój naucz. |
12. |
GOŁAŚ MILENA |
czwartek |
12.25-13.10 |
gabinet wf |
13. |
GOŁOFIT ADAM |
środa |
11.00-12.00 |
sala A warsztaty |
14. |
GÓRALSKA MARIA |
poniedziałek |
11.25-12.25 |
s. 215 |
15. |
GWIAZDOWSKA NATALIA |
poniedziałek |
13.00-14.00 |
sala 21 warsztaty |
16. |
HIRSZ JANUARY |
środa |
13.10-14.10 |
pokój nauczycielski |
17. |
JANTA MATEUSZ |
wtorek |
12.15-13.15 |
pokój Naucz. warsztaty |
18. |
JARANOWSKI KRZYSZTOF |
poniedziałek |
7.00- 8.00 |
Sala 010 warsztaty |
19. |
JASOWICZ JERZY |
środa |
10.15- 11.15 |
gabinet WF |
20. |
JAWORSKA VIOLETTA |
wtorek |
9.20-10.20 |
gabinet 21 |
21. |
KAIM ANNA |
piątek |
11.30-12.30 |
gabinet 115 |
22. |
KALINOWSKA-FLISIK AGNIESZKA |
środa |
10.15-11.15 |
gabinet 211 |
23. |
KAMIŃSKA JOANNA |
piątek |
11.15 – 12.15 |
s. 228 |
24. |
KAMIŃSKI MARIAN |
środa |
13.20-14.20 |
pokój naucz. warsztaty |
25. |
KIEDYK ZBIGNIEW |
poniedziałek |
13.00-14.00 |
pokój naucz. warsztaty |
26. |
KOTARBIŃSKA EWA |
czwartek |
9.25 - 10.25 |
s. 4 |
27. |
KREFT DOROTA |
wtorek |
13.20 - 14.05 |
s. 208 |
28. |
KRYŃ ADAM |
wtorek |
11.30-12.30 |
pokój naucz. warsztaty |
29. |
LECHICKI JAN |
wtorek |
15:00-16:00 |
pokój naucz. warsztaty |
30. |
LESNER - TRZECIAK ALICJA |
środa |
13.10-14.10 |
pokój naucz. |
31. |
LEWCZUK MATEUSZ |
poniedziałek |
8.35-9.20 |
pokój naucz. |
32. |
LINDA MONIKA |
czwartek |
15.00 – 16.00 |
s. 228 |
33. |
MAHLIK KATARZYNA |
wtorek |
8.00 - 9.00 |
gabinet 8 |
34. |
MAJ WACŁAW |
czwartek |
10.25-11.25 |
pokój naucz. warsztaty |
35. |
MAZUR ALEKSANDRA |
poniedziałek |
10.30 - 11.30 |
Sala 223, gabinet 222 |
36. |
MICHEL HELENA |
poniedziałek |
16.00-17.00 |
s. 206 |
37. |
NAROŻNIK JADWIGA |
środa |
14.05-15.00 |
gabinet 21 |
38. |
NOSEK HALINA |
poniedziałek |
11.30-12.30 |
gabinet WF |
39. |
NOSEK ROMAN |
poniedziałek |
11.30-12.30 |
gabinet WF |
40. |
NOSEK-KALITA JOANNA |
poniedziałek, piątek |
15-16,16-17 |
biblioteka |
41. |
NOWICKA EWELINA |
środa |
10.30-11.30 |
gabinet 122 |
42. |
OLEJARZ BOGUMIŁ |
środa |
8.30-9.30 |
s. 206 |
43. |
OLEŃCZUK RYSZARD |
piątek |
8.35-9.35 |
gabinet Kierownika - warsztaty |
44. |
PIASECKA EMILIA |
środa |
11.30-12.15 |
gabinet 115 |
45. |
PIONKE WOJCIECH |
poniedziałek |
12.25-13.25 |
gabinet Kierownika - warsztaty |
46. |
POLEWCZAK ANETA |
|
|
|
47. |
POROWSKA ELŻBIETA |
piątek |
10.30 - 11.30 |
gabinet 15 |
48. |
PYTKA-LEŚNIAK MAGDALENA |
wtorek |
10.15-11.15 |
gabinet 26 |
49. |
RADUSZKIEWICZ EWA |
|
|
|
50. |
RUŹNIAK MAŁGORZATA |
wtorek |
13.15 - 14.15 |
gabinet 127 |
51. |
RZADKIEWICZ MAREK |
środa |
13.15-14.15 |
s. 228 |
52. |
RZECZKOWSKI RAFAŁ |
piątek |
12.30 - 13.00 |
s. 228 |
53. |
SACRISTAN-ZAREMBA KAMILA |
środa |
12.15-13.15 |
s. 206 |
54. |
SCHULZ JOLANTA |
piątek |
10.25-11.10 |
s. 228 |
55. |
SOBÓTKA ADAM |
czwartki |
7.15-7.45 |
s. 118 |
56. |
SOŁTYSIAK PIOTR |
piątek |
13.10-14.10 |
s. 123 |
57. |
SOWIŃSKA IWONA |
wtorek |
8.30-9.30 |
s.202 |
58. |
STANKE ANNA |
czwartek |
12.15-13.15 |
gabinet 211 |
59. |
STANKIEWICZ MICHAŁ |
poniedziałek |
8.00 – 9.00 |
s. 7 |
60. |
STARMACH PIOTR CR |
czwartek |
12.25-13.10 |
s. 226 |
61. |
SUROWIEC MARCIN |
|
|
|
62. |
SZEWCZUK JAROSŁAW |
wtorek |
14.05 - 15.05 |
s. 204 |
63. |
SZMIDT-KOZŁOWSKA ANNA |
wtorek |
9.30-10.30 |
biblioteka |
64. |
SZUMERA MAGDALENA |
wtorek |
10.30 - 11.30 |
|
65. |
SZWOCH GRZEGORZ |
poniedziałek |
10.20 – 11.20 |
s. 218 |
66. |
SZYMANOWSKI DARIUSZ |
piątek |
11.30-12.15 |
s. 106 |
67. |
SZYMAŃSKI RADOSŁAW |
|
|
|
68. |
SZYMCZAK JOANNA |
poniedziałek |
9.30-10.45 |
s. 28 |
69. |
ŚLIWIŃSKA MARIA |
czwartek |
12.00- 13.00 |
s. 13 |
70. |
URBANOWICZ DANUTA |
piątek |
8.40-9.20 |
s. 211 |
71. |
WENTA ROBERT |
środa |
07.00-08.00 |
sala Geberit warsztaty |
72. |
WENTA WOJCIECH |
wtorek |
7.00-8.00 |
warsztaty sala 14 |
73. |
WILOCH-KOZŁOWSKA RENATA |
czwartek |
11.15-12.15 |
s. 28 |
74. |
WOJCICKA ANNA |
czwartek |
12.40-13.40 |
gabinet 125 |
75. |
WOŹNIAK MICHAŁ |
|
|
|
76. |
WÓJTOWICZ-POTAJAŁŁO JOLANTA |
piątek |
11.10-12.10 |
gabinet 115 |
77. |
WROŃSKI ROBERT |
środa |
13.10-14.10 |
s. 220 |
78. |
WYGANOWSKA MAGDALENA |
piątek |
13.10-14.10 |
gabinet wf |
79. |
ZAKRZEWSKI PIOTR |
poniedziałek |
11.25- 12.25 |
s. 215 |
80. |
ZDROJEWSKI IRENEUSZ |
wtorek |
12.15 - 13.15 |
warsztaty pracownia nr 22 |