Giełda podręczników odbędzie się 9 września w piątek na trzeciej, czwartej i piątej godzinie lekcyjnej wg poniższego porządku:
lekcja 3 - klasy drugie sprzedają klasom pierwszym,
lekcja 4 - klasy trzecie sprzedają klasom drugim,
lekcja 5 - klasy czwarte sprzedają klasom trzecim.
Wychowawcy wyznaczają trzech uczniów, którzy w imieniu całej klasy zajmą się na powyższych lekcjach sprzedażą. Uczniowie ci zbiorą podpisane podręczniki z ceną od swoich kolegów i zrobią listę sprzedających. Następnie w wyznaczonym czasie udadzą się na hol (klasy techniczne piętro I vis a vis pokoju nauczycielskiego, klasy branżowe przy wejściu szkoły) i zajmą się sprzedażą pod opieką nauczycieli biblioteki. Uczniowie kupujący przychodzą pod opieką nauczyciela, który ma z nimi lekcje. Rozliczenie za sprzedaż odbędzie się na najbliższej lekcji z wychowawcą.
Maksymalna cena podręcznika to 20 zł (ale może być mniej:-)
Bardzo prosimy o dyscyplinę podczas giełdy.
Z poważaniem
nauczyciele biblioteki

================================================================

GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023
PONIEDZIAŁEK 8:15 - 14:15
WTOREK 8:15 - 14:15
ŚRODA 8:15 - 15:55
CZWARTEK 8:15 - 16:55
PIĄTEK 7:30 - 14:15

================================================================

ZWIEDZANIE BIBLIOTEKI UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

22 maja 2019 r. uczniowie z klasy 1EP i 1R zwiedzili Bibliotekę Główną Uniwersytetu Gdańskiego, nowoczesny budynek, który został otwarty dla użytkowników 13 lat temu. W bibliotece jest wolny dostęp do półek oraz 577 miejsc dla czytelników, w tym  83 ze stanowiskami komputerowymi.. Każdy, kto przyjdzie do biblioteki, może skorzystać z księgozbioru na miejscu. Wypożyczać książki mogą studenci i pracownicy naukowi.

pliki do pobrania