II Wojewódzki Konkurs fotograficzny

Finał II Wojewódzkiego Konkursu fotograficznego

Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy uczniów  Państwa szkoły do wzięcia udziału w II edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „BUDOWNICTWO  W OBIEKTYWIE” p.t. „ ARCHITEKTURA  Z DUSZĄ NA POMORZU” .

Konkurs  jest związany z rozwijaniem wśród młodzieży zainteresowania architekturą i budownictwem. Naszym celem jest  uwrażliwianie młodego człowieka  na piękno architektury pomorskiej, a także zwracanie jego  uwagi  na artyzm detali architektoniczno- budowlanych. Fotografia jest tą dziedziną sztuki, która pozwala  oglądać świat widziany obiektywem  nastolatków.  Tegoroczny konkurs jest objęty Honorowym Patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Nadesłane prace będą zaprezentowane w formie wystawy oraz ocenione przez specjalistów w dziedzinie fotografii artystycznej i sztuk pięknych.  Miło nam będzie   gościć wszystkie te osoby, dla których architektura budynku i jego detale są zarówno inspiracją  w wyrażaniu własnego spojrzenia na świat, jak i przyjemnością z poszukiwań własnej  formy wypowiedzi artystycznej.

            Jednocześnie chciałbym zaprosić na bezpłatne warsztaty przygotowujące do konkursu, które odbędą się w dniu 20 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku. Zajęcia poprowadzi doktorant Akademii Sztuk Pięknych  Piotr Kobzdej. Liczba miejsc ograniczona, proszę o wcześniejsze potwierdzenie wzięcia udziału.

Opiekun konkursu: Joanna Szymczak;  j.szymczak@psbgdansk.pl

BUDOWNICTWO W OBIEKTYWIE Regulamin Konkursu fotograficznego

Załącznik 1 Karta zgłoszenia udziału szkoły

Załącznik 2 formularz zgloszeniowy uczniów