Po raz kolejny w PSB przygotowaliśmy Szlachetną Paczkę. W sobotę 7 grudnia paczka została przekazana Pani Ewie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce i przyczynili się do wielkiej radości Pani Ewy.
Jesteście wspaniali!

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Ewa bardzo czekała na nasz przyjazd. Po zastukaniu w drzwi, natychmiast je otworzyła i zaprosiła do domu. Po wniesieniu wszystkich paczek do pokoju, zaczęło się wielkie ich rozpakowywanie i spontaniczne reakcje radości. Natychmiast przymierzyła zimową bordową kurtkę i granatowy płaszcz. Przytulała ręczniki do twarzy. W dłonie wzięła garnek i suszarkę do suszenia bielizny i powiedziała "Kocham to". Bardzo ucieszyła się z talonu na buty do sklepu CCC i ze świątecznej kartki Bożonarodzeniowej. Poprosiła mnie o przeczytanie życzeń i była bardzo miło zaskoczona, że to młodzież ze szkoły wraz z Rodzicami i nauczycielami są jej Darczyńcami. Był to bardzo miły widok, zobaczyć tak szczęśliwą i uśmiechniętą panią Ewę.

Słowo od Rodziny

Pani Ewa bardzo dziękuje za wszystkie prezenty. Wdzięczna jest, że znalazł się KTOŚ, kto zwrócił na nią uwagę. Ogromnie była zaskoczona ilością osób biorących udział i działających na jej rzecz. Chciałaby każdego uściskać i podziękować. Przytulając się mocno do mnie i ze łzami w oczach - przekazała podziękowanie dla Was - swoich Darczyńców.

Słowo od Wolontariusza

Kochani DARCZYŃCY - uczniowie, rodzice i nauczyciele z Państwowej Szkoły Budownictwa, bardzo DZIĘKUJĘ za zaangażowanie w akcję Szlachetnej Paczki i pomoc mojej Rodzinie. Bardzo się cieszę, że oddaliście trochę swojego czasu, pieniędzy i serca dla pani Ewy, która nie kryła łez szczęścia z radości otrzymania od Was prezentu. Jestem szczęśliwa, że mogliśmy Razem stworzyć miły i serdeczny czas dla osoby, która czuła się zapomniana przez innych. Mam nadzieję, że przywróciliśmy pani Ewie wiarę w drugiego człowieka. Składam podziękowania na ręce Pani Emilki Paseckiej, która była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym i czuwała nad całą szkolną akcją.
Korzystając z okazji, chciałabym życzyć WSZYSTKIM pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech radość Obdarowanych będzie naszą radością.
Serdecznie pozdrawiam,
Gabriela Kierzkowska